wtorek, 5 sierpnia 2014

"Co nosi się w tym sezonie?"

Witajcie! Jestem nowa i nie mam wielu czytelników, jednak nie zniechęcam się. Przejdę do rzeczy żeby nie robić posta o byle czym no wiecie, o takim bezmyślnym gadaniu. Jedziemy z tym. Tak więc na pierwszy ogień poleci temat modowy. Mianowicie "Czym jest moda?" i "Dlaczego wszyscy za nią podążają?" To naprawdę dużo do powiedzenia ponieważ każdy z nas mógłby udzielić innej odpowiedzi. Dla jednego to modne rzeczy, jakie możemy kupić w sklepach, dla innego ślepe podążanie za trendami, a może sposób na życie? Jedna osoba powie że moda to zabawa i nie traktuje tego poważnie, inna zaś że moda to coś poważnego np. wyprzedzanie trendów czy nawet... modelek z wybiegów. (hahahaha, teraz to dałam) Jak widać nie ma ogólnego wzoru dla tego słowa. Ale dlaczego wszyscy za nią podążają? Te pytanie nie jest zadawane tak często jak "Co się nosi w tym sezonie?" Osobiście uważam że, moda czy trend przychodzi i i odchodzi z tłumem. Weźmy pod lupę blogerki a następnie najmodniejsze laski w szkole. Blogerki noszą- 3/4 szkoły też już to nosi. UWAGA ja nie zaliczam się do tej grupy! Nie śledzę trendów tego sezonu czy następnego bo prędzej czy później zobaczę to w szkole. Jakie jest przesłanie tego posta? Nie zabraniam nikomu nosić się modnie jednak wolałabym aby to trochę przystopowało. A jakie jest wasze zdanie na temat mody? Komentujcie, obserwujcie, debatujcie. Z chęcią poczytam wasze opinie. + Dorzucam parę łapczywych zdjęć.
Jeśli Ci się spodobało nie zapomnij zaobserwować! To ogromnie motywuje. :)


7 komentarzy:

 1. Nie podobają mi się te leginsy galaxy...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też nie śledzę trendów;) Wolę nie chodzić w tym samym co połowa szkoły:D

  Dziękuję za komentarz u mnie, to dla mnie wiele znaczy<3
  Pozdrawiam, ` A L L Y
  ally-alia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również nie mam fioła na punkcie śledzenia trendów :) jednak jeśli już mi się zdarzy na coś wpaść to niekoniecznie do każdego się dostosowuję :) mam swój własny styl :)

  http://rozmarzonaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój ulubiony trend to bordowe ubrania. W związku z tym, że to mój ulubiony kolor byłam zachwycona gdy w zeszłą jesień było go pełno w sklepach :)

  Pozdrawiam,
  ogurczak.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. interessante und nützliche Informationen und danke, wir warten auf weitere Informationen

  https://goo.gl/VFFLjX

  OdpowiedzUsuń

1 Twój komentarz = 1 mój uśmiech na twarzy♥